598 15 3b               

با سلام وعرض ارادت به شما

مسروریم که لحضاتی را درخدمت شما هستیم :

باید به اطلاع برسانم که تجربه حضور متمادی در عرصه واردات و صادرات مواد اولیه صنایع شوینده؛آرایشی وبهداشتی به کشورهای همسایه موجب گردیده که شرکت راهکار نوین بازار پویا (RNBP) یکی از صادرکنندگان برتر این صنعت به کشورهایی همچون عراق؛ کردستان عراق ؛ افغانستان ؛ ارمنستان و غیره باشد.

ارائه فرمولاسیونهای روز دنیا در کنار تآمین مواد اولیه با کیفیت و پشتیبانی بدون شرط خدمات و محصولات و تحویل به موقع  عواملی هستند که در اولویت کاری سازمان قراردارد وبر این اساس همکاری صمیمانه ای باشرکتهای خارجی طرف قرارداد خود داریم.در اینجا به بخشی از خدمات و محصولات خود اشاره می نماییم.

فرمولاسیون

با اتکا به خداوند متعال وتکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص این امکان فراهم گردیده تا بتوانیم به روزترین فرمولها را در صنایع آرایشی ؛ بهداشتی و شوینده در اختیار شما قرار دهیم.لازم به ذکر است تمامی فرمول های ارائه شده از طرف شرکت کاملا اجرایی و با آموزش نحوه ساخت و آشنایی با مواد اولیه می باشد ودارای گارانتی و پشتیبانی صد درصدی میباشند. .

مواد اولیه

شما میتوتنید کلیه مواد اولیه مورد نیاز خود و یا مشتریانتان را  از ما بخواهید. همکاری با شرکتهای معتبر خارجی جهت واردات مواد اولیه و شرکتهای مطرح داخلی موجب شده تا بهترین و با کیفیت ترین مواد را به همراه قیمت مناسب وتحویل به موقع  در اختیار شما گذاشته وشما را در این امر همراهی کنیم

تجهیزات

شرکت RNBP بنا به درخواست و نیاز شما میتواند به روزترین دستگاه های خطوط تولید مواد شوینده ؛ آرایشی و بهداشتی (انواع میکسر ؛ انواع پرکن ؛ انواع مخزن و غیره ) را با بهترین متریال و استانداردهای لازم و گارانتی معتبر در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید از طریق تماس با شرکت نسبت به دریافت راهنمایی لازم جهت خرید تجهیزات و دریافت کاتالوگ اقدام نمایید.

ظروف بسته بندی

ما ادعا داریم که می توانیم از صفر تا صد تولید را با شما باشیم لذا جهت صادرات انواع پلی اتیلن ؛ انواع پریفورم ؛ انواع تریگر و سایر ظروف بسته بندی آمادگی کامل داشته و منتظر تماس شما هستیم.

پشتیبانی وگارانتی

باید به عرض برسانم که شرکت  RNBP با قدرت از تمامی محصولات و خدمات ارائه شده پشتیبانی حداکثری را داشته واین موضوع جزء لاینفک قراردا های شرکت با مشتریان می باشد .  قابل توجه اینکه شرکتهای طرف قرارداد که مواد اولیه  و سایر نیازهای خود را از ما تآمین می کنند میتوانند فرمول  و پشتیبانی رایگان در یافت نمایند.

شما میتوتنید از طریق تلفن ؛ ایمیل ؛ تلگرام با شرکت تماس برقرار کرده و درخواستهای خود را مطرح و پیگیری نمایید.

 021-77456022  : تلفن
 021-77209856   
 021-77209892
 021-42693376  : فکس 
 موبایل :   09128346327 
 info@rnbp.ir   : ایمیل
 آدرس : تهران بزرگراه رسالت خیابان دردشت پلاک440

logo

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت راهکار نوین بازار پویا می باشد.